SK EN

Kontakt

Meno: Ľuboš Balažovič
Ulica: Čulenova 15
Mesto: Nové Mesto nad Váhom
PSČ: 915 01

E-mail: info@lubosbalazovic.sk
Phone: +421903241620

     Narodil som sa v Smoleniciach v roku 1972, ale celé svoje detstvo som strávil v Trnave. Po svadbe som sa odsťahoval do Nového Meste nad Váhom, kde od roku 1996 žijem i pôsobím.

     Krajinárskej fotografii som sa začal ako hobby nadšenec venovať na jeseň v roku 2013 - po workshope Daniela Řeřichu a Tomáša Morkesa v Talianskych Dolomitoch. Tento zážitok zmenili môj pohľad na krajinársku fotografiu a výrazne ovplyvnili moju tvorbu. Zároveň som si zamiloval svitania so skorými vstávaniami a úžasné Dolomity ako unikátny výtvor prírody. 

    Postupne tejto pre mňa už vášni som prepadol a venujem sa jej vo svojom voľnom čase. Najčastejšie a najradšej fotím prírodu a hrady v okolí svojho bydliska. Mojim prvým projektom boli fotografie Beckovského a Čachtického hradu. Neskôr som k tomu pridal Haluzický kostolík, Holubyho chatu a hrad Tematín. Ako to bude pokračovať, nechám prekvapiť sám seba.

     Na svojich potulkách Slovenskom i svetom sa venujem i dokumentárnej a cestovateľskej fotografii a foteniu ľudí, ktorí sú v každom kúte sveta tak odlišní. V zbierke mojich fotografií nájdete i fotografie kvetín, s ktorými som začínal, ale aj ateliérové portréty a akty, pretože rád mením bežné dievčatá a ženy na modelky.

Kontaktný formulár
(*) povinné polia
Kontrola: Opíšte prvé 4 písmená zo slova "objektiv":